Natasa Kojic Tasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Natasa Kojic Tasa

Dobrodosli na free forum Natase Kojic Tase, nadam se da ce vam biti lepo
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Biografija Koju je napisala Tasa

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 14
Datum upisa : 26.02.2008

Biografija Koju je napisala Tasa Empty
PočaljiNaslov: Biografija Koju je napisala Tasa   Biografija Koju je napisala Tasa Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 9:49 pm

BIOGRAFIJA
Rodjena 20.jula u Loznici, sa 6 godina došla u Beograd gde sam i odrasla, ali takodje sam vezana za Mostar, uopšte, sam dete ex-Jugoslavije, xexe… Od malena sam vezana za umetnost uopšte, muziku, glumu takodje. Paralelno sam išla u osnovnu i muzičku školu da bih nastavila zatim srednju muzičku, a danas uspešno završavam Muzičku Akademiju u Beogradu. Sviram klavir, malo i gitaru, komponujem svoje pesme, tu i tamo tekstove takodje, ali na prvom mestu je pevanje i uopšte show business, slikanje itd… Modu obožavam.

Prvo pojavljivanje desilo se na Beoviziji 2001. godine sa pesmom “Sanjalica” čiji sam sama autor i tekstopisac, a zatim 2004.godine pesma “OKO PLAVO”, takodje na Beoviziji, otvorila je vrata javne muzičke scene i usledio je album prvenac za grand produkciju. Sada, dok se vrte pesme “DUGO SI ME MUČIO”, “VIŠNJA U ČOKOLADI”, pripremam drugi album na kom će biti dosta iznenadjenja, hitova, i u medjuvremenu dosta nastupam i publici zaista priredjujem savršen provod, bez imalo preterivanja PRAVU ŽURKU KOJA TRAJE! Naravno svi hitovi naše muzike su zastupljeni u repertoaru i sa velikim entuzijazmom pevam svaki nastup, i uživam sa publikom koja je i najveći kritičar i najveći prijatelj u ovom poslu koji mi je ujedno i privatni i profesionalni život…
Nazad na vrh Ići dole
https://natasa-kojic-tasa.forumsr.com
 
Biografija Koju je napisala Tasa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Natasa Kojic Tasa :: Natasa Kojic Tasa-
Skoči na: